2012 | Nultý ročník letního 16mm promítání | 18. srpna

Dne 18. Srpna 2012 večer proběhl nultý ročník promítání klasických 16mm filmů.

Diváci mohli zvolit ze třech možností:

Po krátkém animovaném filmu, který se věnoval zlozvyku kouření došlo na hlasování diváků. Následoval krátký boj – vyhrál téměř jednoznačně film Objížďka nad notoricky známými filmy Hoří, má panenko a Kdo chce zabít Jessii?. Následoval krátká přednáška o vzniku filmu a hercích. Film se divákům líbil, především představitel hlavní role pan Sovák exceloval jako vždy. Po filmu proběhla diskuse a zhodnocení filmu. Konec večera plynul v přátelském duchu u táboráku.

Příští rok bychom chtěli navázat na tento úspěšný nultý ročník a udělat projekce ve více městech a vesnicích jihočeského kraje. Taktéž chceme napsat grant na tento typ „kočovného“ promítání a zapojit do projekce dětské domovy.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“22″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“100″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

 

This entry was posted in Uskutečněné projekty. Bookmark the permalink.

Comments are closed.