2018 | Kino jede! 4. ročník | 28. června – 1. července

Chceme se s Vámi podělit o zážitek z čtvrtého ročníku malého letního festivalu Kino jede. Tento ročník z důvodu lidských kapacit neobsahoval Sochařské symposium, pojízdný Art Caffe Bar a promítalo se ve třech dnech namísto čtyř.Start naší cesty. Jako vždy začala naše pouť v Týně nad Vltavou a pokračovala přes silnice třetích tříd a řadu objížděk přímo do Náměšti nad Oslavou. Ty kdo nás znají, ví, že na festival dojíždíme vždy stylově ve starém obytňáku Mercedes.

Dnes již sehraný team postavil stany, zajistil filmy plus techniku, postavil ozvučení a zařídil stánek s občerstvením a pitím.

Tento rok hlásíme rekordní návštěvnost dětského promítání, na jednu z projekcí stan přilákal 45 dětí plus rodiče. Děti měli každý den jako doplněk k promítání tombolu o drobné ceny. Výběr filmů na tento ročník prováděly děvčata z PRO|OKO a vybraly tři příjemné letní komedie. Celý program si můžete prohlédnout na plakátu v tomto článku.

Festival vyvrcholil nedělním koncertem v kapli ve Špitálku, kde jsme u vstupu vyvěsili mikrovýstavku fotografií pořízených na stařičký Polaroid. Udělali jsme tak alespoň malou náhradu za vystavené exponáty ze Sochařského symposia.

Náš poslední úkol pro tento rok spočíval v napsání zápisu do kroniky sdružení PRO|OKO – povedlo se!

Tento ročník jsme pořádali stejně jako minulé dva rok bez jakéhokoliv grantu!

Kompletní plakát v PDF v tiskové kvalitě zde: Kino jede! 2018

Díky za takové akce Vám divákům a spoluorganizátorům z PRO|OKO

This entry was posted in Aktuálně, Uskutečněné projekty. Bookmark the permalink.

Comments are closed.