2009 | První klubové promítání v Art Caffe Baru | 27. června

Akce byla spojená s první schůzkou občanského sdružení Art centrum Záhoří o.s. Sešli se lidé z města a okolí, členové a přátelé občanského sdružení a také pár známých osobností ( publicista Šmoldas, herec Kanyza, režisér Sobota, malíř Kodet) Vše se událo v naprostém poklidu a přesně podle plánu. Nejprve bylo publikum naladěno pomocí krátkého filmu Boj proti alkoholismu, poté proběhla přednáška a úvod k filmu Strašná žena a začalo promítání. Po založení druhé cívky bylo však představení přerušeno díky špatnému počasí a zbytek produkce proběhl uvnitř Art Coffe baru. Jako bonus na rozloučenou běžel dokument z 60tých let Ochrana hospodářských zvířat před radioaktivním spadem. Akci zhodnotili diváci kladně potleskem.

 

Popis filmu:

Doktor společenských věd, specialista na rozpadající se manželství propadne žárlivosti. Představuje si svou ženu – krasobruslařku, v nejrůznějších situacích, ale vždy na bruslích.

Režie: Jindřich Polák
Hrají: Lír, Sovák, Menšík a další..
Žánr: Hudební komedie

Začátek: po setmění

Akci podnikl Art Caffe Bar ve spolupráci s Art Centrem Zahoří o.s.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“10″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“100″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

This entry was posted in Uskutečněné projekty. Bookmark the permalink.

Comments are closed.